Exchange Rate (1.0.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Description
be: Апісанне

en: Country
be: Краіна

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: Selected
be: Выбраны

en: API Key
be: Ключ API
