Exchange Rate (1.0.0) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Description
cs: Popis

en: Country
cs: Země

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: Selected
cs: Vybráno

en: Amount
cs: Částka

en: Hours
cs: Hodin

en: Convert
cs: Konvertovat

en: Minutes
cs: Minuty
