Exchange Rate (1.0.0) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: Country
da: Land

en: Weight
da: Vægt

en: Settings
da: Indstillinger

en: Selected
da: Valgt

en: API Key
da: API-nøgle

en: Amount
da: Beløb

en: Hours
da: Timer

en: Convert
da: Konvertér

en: Minutes
da: Minutter
