Exchange Rate (1.0.0) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Description
eu: Azalpena

en: Country
eu: Herria

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Selected
eu: Hautatuta

en: Hours
eu: Orduak

en: Convert
eu: Bihurtu

en: Minutes
eu: Minutuak
