Exchange Rate (1.0.0) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Description
fi: Kuvaus

en: Country
fi: Maa

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: Selected
fi: Valittu

en: Amount
fi: Määrä

en: Hours
fi: Tunnit

en: Convert
fi: Käännä

en: Minutes
fi: Minuutit
