Exchange Rate (1.0.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Description
gl: Descrición

en: Country
gl: País

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: Layout
gl: Disposición

en: Selected
gl: Seleccionado

en: Amount
gl: Cantidade

en: Convert
gl: Convertir
