Exchange Rate (1.0.0) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Description
he: תיאור

en: Country
he: מדינה

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Layout
he: פריסה

en: Selected
he: עיצוב נבחר

en: Amount
he: כמות

en: Hours
he: שעות

en: Convert
he: המר

en: Minutes
he: דקות
