Exchange Rate (1.0.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Description
hr: Opis

en: Country
hr: Država

en: Weight
hr: Težina

en: Settings
hr: Postavke

en: Selected
hr: Odabrano

en: Amount
hr: Iznos

en: Convert
hr: Pretvori
