Exchange Rate (1.0.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Country
hy: Երկիր

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Selected
hy: ընտրված
