Exchange Rate (1.0.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Description
id: Deskripsi

en: Country
id: Negara

en: Weight
id: Bobot

en: Settings
id: Pengaturan

en: Layout
id: Tata letak

en: Selected
id: Terpilih

en: Amount
id: Jumlah

en: Convert
id: Konversikan
