Exchange Rate (1.0.0) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Description
ja: 説明

en: Country
ja: 国

en: Weight
ja: ウェイト

en: Settings
ja: 設定

en: Layout
ja: レイアウト

en: Selected
ja: 選択済み

en: Amount
ja: 量

en: Hours
ja: 時

en: Convert
ja: 変換

en: Minutes
ja: 分
