Exchange Rate (1.0.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Description
ku: دەربارە

en: Weight
ku: سەنگ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Selected
ku: هەڵبژێرراوە

en: Convert
ku: وەرگێڕە
