Exchange Rate (1.0.0) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Description
lt: Aprašymas

en: Country
lt: Šalis

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Selected
lt: Pasirinkta

en: API Key
lt: API raktas

en: Amount
lt: Suma

en: Hours
lt: Valandos

en: Convert
lt: Konvertuoti

en: Minutes
lt: Minutės
