Exchange Rate (1.0.0) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Description
lv: Apraksts

en: Country
lv: Valsts

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Selected
lv: Izvēlēts

en: Amount
lv: Summa

en: Hours
lv: Stundas

en: Convert
lv: Konvertēt

en: Minutes
lv: Minūtes
