Exchange Rate (1.0.0) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Country
mr: देश

en: Weight
mr: मुल्य

en: Settings
mr: संरचना

en: Layout
mr: मांडणी

en: Selected
mr: निवडलेले

en: Hours
mr: तास

en: Minutes
mr: मिनीटे
