Exchange Rate (1.0.0) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Country
nl: Land

en: Weight
nl: Gewicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Layout
nl: Lay-out

en: Selected
nl: Geselecteerd

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Amount
nl: Bedrag

en: Hours
nl: Uren

en: Convert
nl: Converteren

en: Minutes
nl: Minuten

en: No countries available.
nl: Geen landen beschikbaar.
