Exchange Rate (1.0.0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Description
oc: Descripcion

en: Country
oc: País

en: Weight
oc: Pes

en: Settings
oc: Paramètres

en: Layout
oc: Afichatge

en: Selected
oc: Seleccionat

en: Amount
oc: Montant

en: Convert
oc: Convertir
