Exchange Rate (1.0.0) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Description
pl: Opis

en: Country
pl: Państwo

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Layout
pl: Układ

en: Selected
pl: Wybrany

en: API Key
pl: Klucz API

en: Amount
pl: Ilość

en: Hours
pl: Godziny

en: Convert
pl: Konweruj

en: Minutes
pl: Minuty
