Exchange Rate (1.0.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Description
fa: شرح

en: Country
fa: کشور

en: Weight
fa: وزن

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Layout
fa: آرایش

en: Selected
fa: انتخاب شده

en: Convert
fa: تبدیل
