Exchange Rate (1.0.0) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Description
ru: Описание

en: Country
ru: Страна

en: Weight
ru: Вес

en: Settings
ru: Настройки

en: Cache Settings
ru: Установки кэша

en: Layout
ru: Макет

en: Selected
ru: Выбрано

en: API Key
ru: Ключ API

en: Amount
ru: Сумма

en: Hours
ru: Часы

en: Convert
ru: Преобразовать

en: Minutes
ru: Минуты

en: Currency Converter
ru: Конвертер валют
