Exchange Rate (1.0.0) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Description
sk: Popis

en: Country
sk: Krajina

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Selected
sk: Zvolené

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Amount
sk: Množstvo

en: Hours
sk: Hodiny

en: Convert
sk: Konvertovať

en: Minutes
sk: Minúty
