Exchange Rate (1.0.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Country
ta: நாடு

en: Weight
ta: எடை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Selected
ta: தெரிவு செய்யப்பட்டது

en: Convert
ta: மாற்று
