Exchange Rate (1.0.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Country
th: ประเทศ

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Selected
th: ถูกเลือก
