Exchange Rate (1.0.0) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Description
tr: Açıklama

en: Country
tr: Ülke

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Layout
tr: Yerleşim

en: Selected
tr: Seçili

en: Amount
tr: Miktar

en: Hours
tr: Saat

en: Convert
tr: Dönüştür

en: Minutes
tr: Dakika
