Exchange Rate (1.0.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Description
ur: وضاحت

en: Country
ur: ملک

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Selected
ur: منتخب شدہ
