Exclude Node Title (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: None
el: Κανένα

en: Node ID
el: ID κόμβου

en: Node type
el: Τύπος κόμβου

en: Other
el: Άλλο

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις
