Exclude Node Title (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: None
et: Puudub

en: Node ID
et: Postituse ID

en: Node type
et: Postituse liik

en: Other
et: Muu

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab
