Exclude Node Title (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: Node type
fi: Solmun tyyppi

en: Other
fi: Muu

en: About
fi: Tietoja

en: Uses
fi: Käyttää
