Exclude Node Title (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: None
oc: Pas cap

en: Node ID
oc: Identificant (ID) del nosèl

en: Node type
oc: Tipe de nosèl

en: Other
oc: Autre

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges
