Exclude Node Title (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: None
pl: Brak

en: Node ID
pl: ID zawartości

en: Node type
pl: Typ zawartości

en: Other
pl: Inne

en: About
pl: O stronie

en: Uses
pl: Używa

en: Search module
pl: Moduł Search
