Exclude Node Title (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: None
pt: Nenhum

en: Node ID
pt: ID do nó

en: Node type
pt: Tipo de nó

en: Other
pt: Outro

en: Node form
pt: Formulário do nó

en: About
pt: Sobre

en: Uses
pt: Usos
