Exclude Node Title (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: None
ru: Нет

en: Node ID
ru: ID материала

en: Node type
ru: Тип материала

en: Other
ru: Другое

en: Node form
ru: Форма материала

en: About
ru: Информация

en: Uses
ru: Использование
