Exclude Node Title (8.x-1.1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: None
hi: कोई नहीं

en: Node ID
hi: नोड आईडी

en: Node type
hi: नोड प्रकार

en: Other
hi: अन्य

en: About
hi: के बारे में

en: Uses
hi: उपयोग
