Exclude Node Title (8.x-1.1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: None
ja: なし

en: Node ID
ja: ノードID

en: Node type
ja: ノードタイプ

en: Other
ja: その他

en: About
ja: アバウト

en: Uses
ja: 機能
