Exclude Node Title (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: None
lt: Joks

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: Node type
lt: Mazgo tipas

en: Other
lt: Kiti

en: Node form
lt: Mazgo forma

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja
