Exclude Node Title (8.x-1.1) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: None
no: Ingen

en: Node type
no: Innholdstype

en: Other
no: Annet

en: Node form
no: Node-skjema

en: About
no: Om

en: Uses
no: Bruker
