Exclude Node Title (8.x-1.1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: Node ID
sk: ID uzla

en: Node type
sk: Typ uzla

en: Other
sk: Ostatné

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa
