Exclude Node Title (8.x-1.1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: None
tr: Hiçbiri

en: Node ID
tr: Düğüm Kimliği

en: Node type
tr: Düğüm tipi

en: Other
tr: Diğer

en: About
tr: Hakkında

en: Uses
tr: Kullanım
