Exclude Node Title (8.x-1.2) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Node ID
te: నోడ్ ఐడి

en: Other
te: ఇతర

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు
