Exclude Node Title (8.x-1.3) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: None
ar: لا شيء

en: Node ID
ar: معرف العقدة

en: Node type
ar: نوع العقدة

en: Other
ar: آخر

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات
