Exclude Node Title (8.x-1.3) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Node ID
my: Node ၏ အမှတ်စဉ်

en: Node type
my: Node အမျိုးအစား

en: Other
my: အခြား

en: About
my: အကြောင်း
