Exclude Node Title (8.x-1.3) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: None
sv: Ingen

en: Node ID
sv: Nod-ID

en: Node type
sv: Typ av nod

en: Other
sv: Övriga

en: About
sv: Om

en: Uses
sv: Använder

en: Exclude title from display
sv: Dölj titeln från att visas
