Exif (8.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Value
cy: Gwerth

en: Default
cy: Diofyn

en: Vocabulary
cy: Geirfa

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Key
cy: Allwedd

en: Granularity
cy: Gronynnedd
