Exif (8.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (16 entries)

en: Value
de: Wert

en: Default
de: Standard

en: Vocabulary
de: Vokabular

en: Media
de: Medien

en: Key
de: Schlüssel

en: Granularity
de: Granularität

en: About
de: Über

en: Flash did not fire.
de: Blitz löste nicht aus.

en: Flash fired.
de: Blitz löste aus.

en: Strobe return light not detected.
de: Blitzlicht nicht erkannt.

en: Strobe return light detected.
de: Blitzlicht erkannt.

en: Uses
de: Verwendungszwecke

en: Nodetypes
de: Inhaltstypen

en: Refresh on node update
de: Bei Beitragsaktualisierung erneut laden

en: Creating vocabularies
de: Vokabulare erstellen

en: SXMP library is not available
de: SXMP Bibliothek ist nicht verfügbar
