Exif (8.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Vocabulary
gu: શબ્દભંડોળ

en: Key
gu: ચાવી

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
