Exif (8.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Value
jv: Biji

en: Default
jv: Gawan

en: Vocabulary
jv: Vokabulari

en: Key
jv: Kunci

en: About
jv: Ngenani

en: Creating vocabularies
jv: Nggawe vokabulari
