Exif (8.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Value
ps: بيه

en: Default
ps: تلواله

en: Vocabulary
ps: قاموس

en: Media
ps: رسنۍ

en: Key
ps: کيلی

en: About
ps: په اړه
