Exif (8.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Value
pt: Valor

en: Default
pt: Por defeito

en: Vocabulary
pt: Vocabulário

en: Key
pt: Chave

en: Granularity
pt: Granularidade

en: About
pt: Sobre

en: Uses
pt: Usos

en: Creating vocabularies
pt: Criação de vocabulários
