Exif (8.x-1.0-beta2) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Value
bg: Стойност

en: Default
bg: По подразбиране

en: Vocabulary
bg: Речник

en: Media
bg: Медия

en: Key
bg: Ключ
