Exif (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Next
lt: Kitas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: None
lt: Joks

en: Default
lt: Numatytasis

en: High
lt: Aukštas

en: Low
lt: Žemas

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Average
lt: Vidutinis

en: Normal
lt: Normalus

en: Other
lt: Kiti

en: Close
lt: Uždaryti

en: Granularity
lt: Detalumas

en: Standard
lt: Standartinis

en: Auto
lt: Automatiškai

en: About
lt: Apie

en: vocabulary
lt: žodynas

en: Uses
lt: Naudoja
